Skip to Store Area:

Venco

Puzzle observation - Zwierzęta świata

Więcej zdjęć

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Puzzle observation - Zwierzęta świata

Puzzle Djeco zapewniają dobrą zabawę a zarazem są świetnym ćwiczeniem koncentracji i cierpliwości. Zabawa nie kończy się w momencie ukończenia układanki.


Chwilowo brak.

53,00 zł
Trwa aktualizacja stanów magazynowych

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Warszawie

ul. Podleśna 52 
01-673 Warszawa (Bielany)
Mapa dojazdu do sklepu

Sklep czynny
poniedziałek11 - 18
wtorek11 - 18
środa11 - 18
czwartek11 - 18
piątek11 - 19
sobota10 - 14


Djeco Puzzle Observation Zwierzęta Świata - 100 elementów


Puzzle tekturowe 100 elementów ,które po ułożeniu przestawiają mapę świata wraz z charakterystycznymi dla danego regionu zwierzętami żyjącymi na lądach i oceanach.Do puzzli dołączona jest książeczka w 6 wersjach językowych (angielska, niemiecka, francuska, hiszpańska, belgijska, włoska) z krótkimi opisami elementów mapy.Do puzzli dołączony plakat z obrazkiem układanki.Wiek graczy:
6 lat
Ilość elementów:
100


 Zestaw zawiera:
100 elementów
plakat 61 x 38 cm

 

DJECO jest francuską marką zabawek, która od pół wieku cieszy się uznaniem wśród dzieci, rodziców i pedagogów. Obecnie kolekcja obejmuje ponad 900 produktów, które są eksportowane do ponad 40 krajów. Gry Djeco są obecne w wielu prestiżowych muzeach na całym świecie: Luwr i Quai Branly we Francji, ale również w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Danii, Japonii i Stanach Zjednoczonych.

Wszystkie zabawki wykonane są z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci. Nad projektowaniem zabawek pracują znani projektanci i ilustratorzy. Produkty Djeco gwarantują wyjątkowe wzornictwo, oryginalność i mnóstwo dobrej zabawy. Przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku, w tym już od pierwszych chwil życia.

Producent Djeco
Rodzaj Logiczna, Zręcznościowa
Minimalny wiek 6
Maksymany wiek 12
Zawartość pudełka

200 elementów
plakat 61 x 38 cm

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.