Skip to Store Area:

Venco

Geomag Magicube Park Safari

Więcej zdjęć

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Geomag Magicube Park Safari

Geomag Magicube to nowy system konstrukcyjny stworzony przez Geomag, wiodącą firmę w zabawkach magnetycznych.


Chwilowo brak.

134,89 zł


Geomag Magicube - Park Safari - klocki magnetyczne od 18 miesiąca.


Geomag Magicube to nowy system konstrukcyjny stworzony przez Geomag, wiodącą firmę w zabawkach magnetycznych. Geomag ponownie wymyślił zabawkę budowlaną z nowymi kostkami magnetycznymi, czyniąc ją bardziej zabawną, a przede wszystkim magiczną! Kostki można przymocować ze wszystkich stron, a nawet zawiesić! Pomaga to stworzyć wspaniałe konstrukcje, które są łatwe do zbudowania dla każdego, w tym małych dzieci.

Linia Magicube zawiera takie zestawy jak Owoce, Przyjaciele Zwierząt, Zwierzęta Rzeczne, Zwierzęta Polarne i Zestawy Parków Safari, które zawierają do 14 kostek magnetycznych. Wszystkie zestawy są ze sobą zgodne.

 

Zestawy Magicube są produkowane od początku do końca w Szwajcarii, przy użyciu materiałów, które są w 100% bezpieczne i zatwierdzone. Wszystkie produkty są przeznaczone zarówno do rozrywki, jak i do pobudzania wyobraźni i ciekawości. Zabawki Geomag mogą stać się zabawną rozrywką dla całej rodziny, łączącą rodziców i dzieci w niezwykłej kreatywności.

 

Zestaw zawiera, również karty zawierające pomysły na wspaniałe budowle. Klocki są idealne do pełnego rozwijania kreatywności i małej motoryki.

 

Zabawka przeznaczona dla dzieci: od 18 miesiąca

 

Zestaw zawiera:
14 klocków

Producent Geomag
Zawartość pudełka 14 klocków
Maksymany wiek -
Minimalny wiek 18 miesięcy

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.