Skip to Store Area:

Venco

Drewniane magnesy Magniville

Więcej zdjęć

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Drewniane magnesy Magniville

Djeco Magniville to uroczy zestaw 42 drewnianych magnesów.


Chwilowo brak.

69,00 zł


Djeco Magneville - drewniane magnesy dla dzieci od 2 lat.
 

Djeco Magniville to uroczy zestaw 42 drewnianych magnesów.
Dziecko może tworzyć piękne obrazy, magnesy które są w komplecie to drzewa i pszczoły, autobusy i łódki,  kwiatki i mebli. Dzieci uwielbiają tworzyć wyimaginowanej sceny z różnymi obrazkami.

Zestaw magnesów  jest  zapakowany w pudełko z magnetycznym zamknięciem, co również czyni je idealnym prezentem urodzinowym, który zostanie zapamiętany na długie lata.


Zawartość opakowania:
42 magnesy


DJECO jest francuską marką zabawek, która od pół wieku cieszy się uznaniem wśród dzieci, rodziców i pedagogów. Obecnie kolekcja obejmuje ponad 900 produktów, które są eksportowane do ponad 40 krajów. Gry Djeco są obecne w wielu prestiżowych muzeach na całym świecie: Luwr i Quai Branly we Francji, ale również w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Danii, Japonii i Stanach Zjednoczonych.

Wszystkie zabawki wykonane są z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci. Nad projektowaniem zabawek pracują znani projektanci i ilustratorzy. Produkty Djeco gwarantują wyjątkowe wzornictwo, oryginalność i mnóstwo dobrej zabawy. Przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku, w tym już od pierwszych chwil życia.

Producent Djeco
Rodzaj Edukacyjna, Zręcznościowa
Czas gry 10 minut
Minimalna liczba graczy Nie
Maksymalna liczba graczy Nie
Minimalny wiek 2
Maksymany wiek Nie
Zawartość pudełka

42 magnesy

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.